Hasta Yatağı (my 2600) full abs – 3 motorlu – asansörlü

 

Hasta Yatağı İstanbul;  Full abs ve 3 motorlu hasta yatağımız, en fazla tercih edilen modellerimizdendir. Bir birinden bağımsız 4 ayrı korkuluk sistemi ile hastalarımızın yatarken yada kalkarken rahat hareket etmesini, tutunmasını sağlar, güvenli ve düzgün bir yatış, kalkış sağlar. 1. motor hastamızı oturtur vaziyete getirir, 2. motor hastamızın ayak kısmını kaldırır, 3 motor yerden yüksekliğini ayarlar. İstanbul geneline hizmet vermekteyiz. Hasta yatağımızı satın alabilir yada hasta yatağı kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Teknik Özellikler;

 • Daha çok sağlık merkezlerinde görmeye alışkın olduğumuz asansörlü hasta yatağı olarak ön plana çıkan full abs 3 Motorlu asansörlü hasta yatağı ev tipi olup yerden yükselme ve alçalma hareketi sunarak evde hasta bakım hizmetini kolaylaştıran bir üründür.
 • Sessiz ve 6000 newton gücünde üç adet piston motoru bulunmaktadır. Birinci motor sırt bölgesini indirip kaldırmakta, ikinci motor ayak tarafını kaldırıp indirmekte ve üçüncü motor ise hasta yatağının yükselmesini ve alçalmasını sağlamaktadır. Tüm bu işlemleri kablolu hasta yatağı kumandası ile yapabilmektesiniz. Ayrıca elektrik arızası-kesilmesi durumunda iki adet 9 voltluk pil ile kullanmaya devam edebilirsiniz.
 • Hasta yatağının kasası elektrostatik toz boya ile boyanmıştır ve kararma veya paslanma yapmaz. Ayrıca üst düzeyi delikli saç sistemi ile kaplanarak hem yatak terlemesinin azaltılması hem de havalandırma imkanı sağlamıştır. Kullanılan 360 derece dönebilen, dördü’de ayrı kilitli medikal plastik 125’lik tekerler sayesinde hasta yatağının sabitlenmesi veya istenildiğinde tek elle hareket ettirilmesi kolaylaştırılmıştır. Hasta yatağımızın dört tarafına da monte edilebilen serum askı aparat’ı da mevcuttur.
 • Full abs kaplamalı anti bakteriyel, silinebilir dört adet korkuluk, başlık ve ayaklığı kolayca sökülüp takılabilmektedir. Yan korkuluklar bağımsız olarak hareket edebilir ve hastanın yataktan inme binme hareketlerine destek olmaktadır. Daha çok hareketli hastaların tercih ettiği bu hasta yatağının korkulukları el ile dışar’dan ayrı ayrı açılıp kapanmaktadır ve amortisörler sayesinde rahatça kullanılmaktadır. Açılan korkuluklar hasta yatağının altına inerek yataktan inme binme hareketlerine engel olmaz.
 • Hasta yatağı üzerindeki hasta yataklarımız-şiltelerimiz dört parçalı 90*190 ölçüsünde 12 cm yüksekliğinde ve 23 danst’e sertliktedir. Alternatif olarak aynı ölçülerde sızı geçirmez kılıflı veya visco karışımlı hasta yataklarımız da mevcuttur.

Yatağın İç Ölçüsü;

En : 90 cm
Boy : 190 cm
Yükseklik: 12 cm

Hasta Karyolası-Kasa Dış Ölçüsü;

En : 105 cm
Boy : 205 cm
Yükseklik: 41 cm
Sırt Kaldırma Açısı: 87°
Ayak Kaldırma Açısı: 45°
Yükseklik(yataksız): 41cm ile 83cm arasıdır

27 Ekim 2017
4.591 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

 1. fatih dedi ki:

  Boyu ve kullanımı çok rahat satın aldık memnun kaldık

 2. batış dedi ki:

  5 Adet kiraladık ve çok sevdik teknik özellikleri gerçekten doğru hepsini uyguluyor

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

WhatsApp Destek Hattı
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.