Ataşehir Oksijen Tüpü

Ataşehir Oksijen Tüpü

Ataşehir Oksijen Tüpü; Aynı gün bir ile iki saat arasında oksijen tüpü servisi yapmaktayız. Ataşehir ilçesinde solunum probleminden dolayı oksijen tüpü ihtiyacı olanların bizleri araması durumunda 1-2 saat dilimi içinde teslimat yapmaktayız. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız önceliğin müşteri memnuniyeti olduğu bilinci içerindedir. Ataşehir oksijen tüpü için hemen arayabilirsiniz. 7/24 kesintisiz hizmet ile karşınızdayız.

 

Taşınabilir Oksijen Yoğunlaştırıcı İle Uçak Yolculuğu Süreci Nasıl

Oksijen kullananlar için hava yolculuğu, tüm dünyada Havacılık İdaresi tarafından ülke uçaklarını kullanımı için taşınabilir oksijen yoğunlaştırıcılarının onayı ile çok daha kolay hale geldi.

 

Uçakla Yolculuk Öncesi

Taşınabilir Oksijen Yoğunlaştırıcılarının kullanım politikalarına ilişkin olarak havayolunuza en az iki hafta önceden kontrol edin. Havayollarına, rezervasyonunuzu yaptığınızda taşınabilir bir oksijen konsantratörüyle seyahat ettiğinizi bildirin.

 

Paketleme Malzemeleri

Taşınabilir oksijen yoğunlaştırma makinenizi veya ek pillerinizi kontrol edilen bagajınıza koymayın; kullanmayı planlamasanız da, konsantratörünüzü daima sizinle uçağa taşıyın. Olası bırakma süreleri veya diğer gecikmeler dahil olmak üzere, planlanan uçuşunuz süresince her zaman tüm şarj alet kordonlarınızı, adaptörlerini, borularınızı ve yeterli pil gücünü kullandığınızdan emin olun. Bazı havayolları belirli bir miktar pil kapasitesine sahip olmanızı ister. Uçarken, çeşitli gecikmeler yaşamanız mümkündür, bu nedenle seyahat sürenizin en az % 150’sine eşit bir pil tedarik edin. Örnek olarak, uçuşunuz 4 saat uzunluğunda ise, pil ömrünüzün en az 6 saat süreceğinizden emin olun.

 

Evrak Gereksinimleri

Rezervasyonunuzu onaylayın ve uçuşunuzdan önce tüm uygun formları havayollarına faksla veya e-postayla gönderdiğinizden emin olun. Gerekli evrak işlerini her zaman yanınızda bulundurmanız zorunludur, aksi takdirde uçağa binmesine izin verilmeyebilir. Birçok havayolu, uçuşunuzdan belli bir süre önce tamamlanması gereken kendi evrak dosyasına sahip olabilir. Her zaman havayolu şirketinize özel politikalar hakkında danışın. Büyük olasılıkla bir standart formda, doktor antetli kağıdında veya aşağıdaki bilgileri içeren havayolu tarafından onaylanmış bir formda bir doktorun imzalanmış ifadesine ihtiyacınız olacaktır.

 

Havaalanı Güvenlik İle Başlarken

Güvenlik kontrol noktalarını geçmek için biraz zaman ayırın. Taşınabilir Oksijen Yoğunlaştırıcınızla güvenlikle seyahat edebilirsiniz; Bununla birlikte, bir havaalanı güvenlik görevlisi birimi teftiş etmeye ihtiyaç duyabilir. Güvenlik görevlisine, POC’nizi nasıl çalıştıracağınızı bildiğiniz ve havaya girdiği her alarmı duyabildiğiniz havayolu şirketine göstermeniz gerekebilir. Daha büyük havaalanlarından bazılarında, otoparktan, bilet masasına, sonra havaalanı terminallerinden geçmek yorucu. Biniş kapısına gitmek için havaalanı servis ulaşım, arabalar veya tekerlekli sandalyelerden yararlanmaya çalışın. Taşınabilir Oksijen Yoğunlaştırıcınızı, doktorunuzun evrakta belirttiği zamanlarda kullanmasına izin verilecektir. Bunu kullanmadığınızda, POC kapatılmalı ve düzgün bir şekilde istiflenmelidir. Bir uçuş görevlisine yardım isteyin. “Emniyet kemerini takma” işareti kapatıldıktan sonra Taşınabilir Oksijen Yoğunlaştırıcınızla kabin etrafında dolaşabilirsiniz. Hedefinize vardığınızda, dönüş seyahatiniz için tüm pillerinizi tamamen şarj etmeyi unutmayın.

10 Aralık 2017
4.115 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. basri dedi ki:

    Ataşehir oksijen tüpü diye aratınca sizin siteyi gördüm. Sitenizi 5 dakika incelemem yeterli oldu. İşinizde gayet profesyonel olduğunuz belli. Yarın öğleden sonra yanınıza uğrayacağım fiyat almak için…

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

WhatsApp Destek Hattı
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.