Çekmeköy Oksijen Tüpü

Çekmeköy Oksijen Tüpü

Çekmeköy Oksijen Tüpü; Oksijen tüpü satışında lider olan firmamız, oksijen tüpü dolumu işini de başarı ile yapmaktadır. 7/24 sisteminde çalışmakta olup siz değerli müşterilerimize sorunsuz hizmet sunma gayreti içerisinde işimize yapmaktayız. Hastaların solunum yetmezliği çektiği durumlarda doktor tavsiyesi ile oksijen tüpü alımı yapabilirsiniz bizden. Çekmeköy oksijen tüp ihtiyacınız için bizleri arayınız.

Not; Maltepe ilçesine servisimiz kaldırılmıştır.

Oksijen Tüpü Ne İşe Yarar

Oksijen tüpü oksijen yetmezliği yaşayan hastalar için oksijen desteği sağlayan cihazdır. Silindir şeklinde ve metal malzemeden üretilen oksijen tüpü hastanelerde en çok kullanılan tıbbi cihazlardan biridir. Hastanelerin acil servisine getirilen akciğer hastaları, kalp krizi geçirenler, felç olanlar, şok geçiren hastalar, iç ve dışa kanamalar, solunum yetmezliği hastaları gibi birçok hastanın ilk müdahalesinde oksijen tüpü ile yoğun oksijen verilerek hastanın hayatta kalması sağlanır. Yoğun bakım ünitesinde tedavi edilen ağır hastalar için de oksijen tüpü sıklıkla kullanılmaktadır. Oksijen tüpü ağır ve maliyetli bir oksijen cihazıdır. Bu nedenle sürekli oksijen ihtiyacı olan hastalarda ev ortamında kullanımı zor olsa da mecburi durumlarda evlerde de kullanılabilmektedir.

 

Als Hastalarında Oksijen Tüpü Kullanımı

ALS hastalığı kaslarda güçsüzlük ile başlayan ve zamanla kasların kullanılamaması şeklinde meydana gelen bir hastalıktır. ALS hastalarında diyafram kasları kullanılamaz hale geldiğinde hasta nefes alamaz ve vücudu oksijensiz kalır. Bu nedenle ALS hastalarının hayatta kalabilmesi için oksijen desteğine ihtiyaçları vardır. Oksijen tüpü ile ALS hastalarına oksijen maskesi veya burun kanülü ile oksijen takviyesi yapılarak tedavi edilir. ALS hastalarının nefes yolu ile alamadıkları oksijeni sağlayan oksijen tüpü bu hastaları hayata bağlayan acil destek ünitesi görevi görmektedir. Bu sebeple ALS hastalarında oksijen tüpü kullanımı hayati önem taşımaktadır.

Çekmeköy Oksijen Tüpü

Çekmeköy Oksijen Tüpü

Als Hastalarında Oksijen Desteğinin Önemi

ALS hastalarının nefes almayı sağlayan kaslarının işlev görmemesi sonucu hasta oksijensiz kalır. Oksijen desteği olan oksijen tüpü ile hastaya sağlıklı oksijen takviyesi yapılmazsa hasta için ölüm tehlikesi baş gösterir. Oksijensiz kalan hastanın kısa sürede tüm hücreleri zarar görür ve organları iflas etmeye başlar. Bütün organlarda meydana gelecek hasar ve kanında oksijensiz kalması sonucu hasta hayatını kaybeder. Bu sebeple ALS hastalarının oksijen tüpü ile oksijen tedavisini düzenli olarak almalıdır. Sürekli hastane ortamında yaşayamayacaklarından evlerinde de oksijen desteği almaları ve doktorlarının uygun gördüğü süre kadar oksijen tüpüne bağlı kalmaları gerekir. Oksijen tüpü ile aldıkları sağlıklı oksijen ALS hastalarının hayatta kalma şansıdır.

27 Aralık 2017
2.221 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. karaca dedi ki:

    Oksijen tüpü değişimi için yarın Çekmeköy’deki ofisinize gelmeyi düşünüyorum. Öğlen vakti orada olurum ama çıkmadan önce her ihtimale karşı size telefon açacağım.

  2. bartun dedi ki:

    Geçen hafta My Ticaret’in Kadıköy’deki yerlerine gittim. Sanırım Ahmet bey ile iletişim kurdum. Oksijen cihazı almam gerekiyordu. Çok ilgililer ve fiyatta da ellerinden geleni yaptılar. Kesinlikle öneririm.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

WhatsApp Destek Hattı
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.