Ev Tipi Oksijen Tüpü Fiyatları

Ev Tipi Oksijen Tüpü Fiyatları

Ev Tipi Oksijen Tüpü Fiyatları; Evlere ve işlerine ücretsiz servisimiz ile hizmetinizdeyiz. Yedi yirmi dört saat kesintisiz hizmet sunan firmamız kaliteyi ve güveni bir arada sunmaktadır. Ev tipi oksijen tüpü fiyatı için bizleri aramanız yeterli olacaktır. Uzman ekibimiz sizlere gereken bilgiyi aktaracaktır.

 

 

Hayatımızın Kurtarıcısı: Oksijen Cihazı

Sağlık alanında oksijen cihazlarının yeri ve önemi hiçbir şekilde göz ardı edilemez. Oksijen denilen kavram hayatımızın ta kendisidir. Bizler oksijen olmadan var olamayız ve yaşamımızı sürdüremeyiz. Hayatımızda bu kadar önemli bir noktada var olan oksijenimizden çeşitli sağlık sorunlarımızdan ötürü mahrum kaldığımızı düşünelim. Ne yaparız? Herkesin aklına gelen ilk düşünce yaşamımızın kaybedilmesidir. Fakat burada tam da bir hızır niteliğinde yetişen bilim ürünü var. Oksijen cihazını dışsal ve içsel anlamda tanımlamak gerekirse, oksijen cihazı dışsal anlamda sert bir yapıya sahiptir. Düştüğünde kolaylıkla kırılmaz ve çevresindeki insanlara da buna bağlı olarak kolaylıkla zarar vermemektedir. İçsel olarak baktığımızda ise içerisinde bulunan moleküler elekler ile birlikte insan sağlığına uygun, zarar vermeyen bir oksijen gazı üretilmektedir. Oksijen cihazında oksijen üretimi meydana gelirken öncelikle dış ortamdaki hava içeriye çekilir ve moleküller eleğe ulaşır. Orada oksijen moleküllerinden ayrışır ve hastaya uygun bir şekilde iletilir. Bu anlamda oksijen cihazları aktif olarak kullanılan bir buluştur.

 

Oksijen Cihazının Sağlık Açısından Olumlu Sonuçları

Oksijen cihazları sağlıklarını kaybedecekleri endişesi içerisinde bulunan birçok insana umut kaynağı olmuştur. Özellikle birçok hastalıkların tedavisinde aydınlatıcı sonuçlar vermiştir. Koah hastalığı, bireyler tarafından aşırı miktarda kullanılan sigara, alkol, hava kirliliği gibi etkenler neticesinde meydana gelmektedir. Bunun sonucunda solunum yolu enfeksiyonları oluşmaktadır. Elbette ki Koah’ı oksijen cihazı tedavisi tamamen ortadan kaldıramamaktadır fakat bu hastalık ile dost olma mücadelesinde yer almaktadır. Koah hastasının kan değerlerindeki oksijen miktarı oldukça alt seviyelerdedir. Kandaki oksijen miktarı azalırsa eğer bu vücudun dengesini bozar ve bununla birlikte kalp ve beyinde otomatik olarak alarm meydana gelmektedir. Bu tedavi öncesinde sürekli olarak hasta aktif bir şekilde tıkanmalar yaşar ancak tedavi sonrası tıkanma meydana gelmez.

Ev Tipi Oksijen Tüpü Fiyatı

Ev Tipi Oksijen Tüpü Fiyatları

Oksijen Cihazlarının Evde Kullanımı

Bu cihazlar normal standartlar içerisinde hastanelerin yoğun bakım servislerinde kullanılmaktadır. Fakat bazı bireyler bunları ev içerisinde de kullanmaktadırlar. Fakat bu cihazların evde olması ile birlikte meydana gelen bir takım olumsuzlarda vardır. Hastanın yanında devamlı olarak bir doktor bulunmayacağından dolayı bu cihazların dikkatli bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Örneğin bu cihazlar içerisinde bulunan gaza bağlı olarak herhangi bir ateş ile temas ederse patlama durumu vardır ve neticesinde oldukça can yakıcı sonuçlar verebilmektedir. Yine aynı şekilde aktif olarak bu cihazların günlük temizlik işlemleri yapılmalıdır. Aksi taktirde hastaya zarar verilebilir.

 

15 Ocak 2018
15.311 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 18 YORUM

 1. kazım dedi ki:

  Oksijen tüpü almak istiyorum. Oksijen tüpü marka ve modelleri ile ilgili bilgi bulabiliyorum ama fiyatları ile ilgili bir liste göremedim. Mail adresime fiyat listesini gönderebilir misiniz?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba, fiyat yollandı mailinize, iyi günler.

 2. Mehmet dedi ki:

  Bu fiyatlarda en belirleyici olan sanırım üretim yeri. Mesela Çin üretim bir cihaz ile Abd üretim bir cihaz aynı ücrette olamaz.

 3. Erol dedi ki:

  Bu ev tipi oksijen tüplerinde taşıma aleti de dahil oluyor mu fiyatlara? Oksijen tüpü almışken onu da aradan çıkartalım diyoruz

  1. admin dedi ki:

   Merhabalar Erol bey.

   Maalesef oksijen tüpü arabası set içeriğinde bulunmuyor, oksijen tüpü arabası almak isterseniz ayrıca ücret ödüyorsunuz. İyi günler.

 4. mercan dedi ki:

  Rahmetli dayım sürekli oksijen cihazına bağlıydı. Buradan tekrar görünce içim bir garip oldu. Sağlığımızın kıymetini bilmek lazım. Ancak sağlık elden gidince anlayabiliyoruz

 5. Kenan dedi ki:

  Artık evlere de girdi ya bu oksijen tüpleri helal olsun. İnsanların hastaneye bağımlılığı git gide azalıyor teknoloji geliştikçe, çok güzel maşallah

 6. Kenan dedi ki:

  Artık evlere de girdi ya bu oksijen tüpleri helal olsun. İnsanların hastaneye bağımlılığı git gide azalıyor teknoloji geliştikçe, çok güzel maşallah

 7. Ali dedi ki:

  Babama oksijen tüpü almak.istiyorum fiyatları bir türlü bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz.

  1. admin dedi ki:

   merhabalar, tüp fiyatlar değişmektedir, geçmiş olsun, iyi günler

 8. Ayhan Gödek dedi ki:

  Merhaba
  Yurtdışı alımlarda adres e teslimat yapabiliyormusunuz…?

  1. admin dedi ki:

   merhabalar maalesef adrese teslim sadece istanbul içi iyi günler

 9. Murat dedi ki:

  Merhaba fiyat bilgisi alabilirmiyim teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   merhabalar fiyatı telefondan veriyoruz iyi günler

 10. Ersin dedi ki:

  Oksijen tüpü sulu tam donanımlı ev tipi
  Uygunsa sipariş etmek istiyorum
  Tel muhakkak yollarsanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   merhaba evet istanbul içi ise hizmetimiz var, adrese teslim ediyoruz

 11. Bilal dedi ki:

  Merhabalar eve oksijen tüpü seti almak istiyorum maliyeti nedir bilgi alabilirmiyim

  1. admin dedi ki:

   merhabalar oksijen tüpü fiyatını telefonda söylüyoruz iyi günler

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

WhatsApp Destek Hattı
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.