Hasta Yatağı (MY 3700) Alman – Ahşap – 4 motor

 

İstanbul Hasta Yatağı; Alman ürünü olan ahşap ev tipi hasta yatağımız, 4 motorlu olup aynı zamanda deve boynuzu aparatı vardır. 4 ayrı hareket kabiliyete sahiptir. Tamamen ahşap ile dizayn edilen karyoladır. Siensi “cnc” yatak ve sıvı geçirmez örtü ile birlikte set halinde vermekteyiz. Asansör ve trendelenburg özelliği öne çıkan özellikleridir. Ahşap dizayn ile evinizi hastane görüntüsünden uzaklaştırıp doğal ev görünümü yansıtacaktır. Hasta psikolojisini önemli ölçüde olumlu yönde etkileyecektir. İstanbul hasta yatağı için bizleri arayınız, İstanbul hasta karyolası satışı ve kiralaması yapmaktayız.

 

Teknik Özellikler;

  1. Alman ahşap 4 motorlu asansörlü katlanabilir hasta yatağı ev tip hasta yatakları arasında en çok ilgi ve beğenilen üründür. Mobilya olması itibari ile özellikle salon da kullanılan alman ahşap hasta yatağı fizik tedavi ve huzur evi merkezleri tarafından da çokça tercih edilmektedir. Dekoratif ahşap görüntüsünden dolayı hastayı hastane psikolojisinden uzaklaştırması da ayrıca tercih nedeni olmasına vesile olmaktadır, fonksiyonlu olması da çokça tercih edilmesindeki nedenlerdendir.
  2. Ultra sessiz, güçlü ve alman malı dört adet 6 000’lik piston motoru bulunmaktadır. 1. motor sırt bölgesini indirip kaldırmakta, 2. motor ayak tarafını kaldırıp indirmekte ve 3 ve 4 motorlar ise hasta yatağının yükselmesini ve alçalmasını sağlamaktadır. Ayrıca trendelenburg ve ters trendelenburg yani yarım koltuk pozisyonu da almaktadır. Bu işlemlerin kablolu hasta yatağı kumandası ile yapabilmektesiniz. 185 kiloya kadar güvenli taşıma kapasitesi sunmaktadır.
  3. Hasta yatağının kasası elektrostatik toz boya ile gri renkte boyanmıştır ve kararma veya paslanma yapmaz. Ayrıca üst düzeyi ahşap lata kaplanarak hem yatak terlemesinin azaltılması hem de havalandırma imkanı sağlamıştır. Kullanılan 360 derece dönebilen, 4 ayrı kilitli medikal plastik 100’lük alman malı tekerler sayesinde hasta yatağının sabitlenmesi veya istenildiğinde tek elle hareket ettirilmesi kolaylaştırmaktadır. Ayrıca hasta karyolamız’da deve boynuzu dediğimiz hasta tutunma kolu da opsiyonel olarak verilmektedir.
  4. Başlık ve ayaklık sistemi profil üzerine giydirilmiş ahşap olup yan korkulukları sağ ve sol tarafta ikişer adet hareketli ahşaptır. Pim sistemi ile komple açılır ve kapanır.
  5. Hasta karyolası üzerindeki hasta yataklarımız sıvı geçirmez kılıflı 90*190 ölçüsünde 12 cm yüksekliğinde ve 23 danst’e sertliktedir. Alternatif olarak aynı ölçülerde sıvı geçirmez kılıflı ve visco karışımlı 14 cm yüksekliğinde yataklarımız da mevcuttur.

Hasta karyolası kasa dış ölçüsü                                                                                Yatak (sünger) iç ölçüsü

En: 100 cm                                                                                                                            En: 90 cm
Boy: 213 cm                                                                                                                          Boy: 190 cm
Yükseklik: 41 cm                                                                                                                 Yükseklik: 12 cm
Sırt kaldırma açısı: 80°
Ayak kaldırma açısı: 45°
Yükseklik(yataksız): 41 cm ile 80 cm arası
Trendelenburg Açısı: 0-15

27 Ekim 2017
3.840 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

WhatsApp Destek Hattı
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.