Havalı Yatak (My 1750) Pozisyon Veren – 25°

Havalı Yatak Pozisyon Veren

Pozisyon Veren Havalı Yatak

 

Havalı Yatak Pozisyon Veren; Yara oluşumunu engelleyen ve bunu %80 kadar engelleme özelliğine sahip olan havalı yatağımız, ülkemizde son 3-4 yıldır kullanımı yaygınlaşmaya başlamıştır. Kullanan hastaların olumlu dönüşleri ve randımanlı olması kullananların ve doktorların gözlemleri sonucu elde ettiğimiz veriler olumlu ve memnuniyet verici sonuçlar ortaya koymaktadır. Pozisyon veren havalı yatak almanızı “maddi güç el verdiğince” şiddet ile tavsiye etmekteyiz.

 

Yatak bileşenler: My 50 yatak iki bölümden oluşur, üst taraf dalgalanan ve alt taraf ise yatağa yardımcı olan dönme bölümüdür.

My 50 Modelimiz dönüş yardımı fonksiyonunu eklerken sıradan dalgalanma ve havalandırma fonksiyonlarını muhafaza eder. Havalı yatak yeni ekolojik ve sağlam olan yeni TPU malzemeden yapılmıştır. Havalı yatağın bileşenleri ayrı ayrı sökülebilir ve yıkanabilir.

Hastaların yatak içerisinde pozisyon alma güçlüğü çeken veya hayatının sonraki yaşam kalitesini yatak içerisinde geçirecek kısmi yatağa bağımlı hastalar için dizayn edilmiş bir üründür. Sağ/orta/sol pozisyonlarda yaklaşık 10-25 derece arasında 7-10 dakika süreyle otomatik olarak kişiye pozisyon aldırır. Bu sayede günün her saatinde hastanızı yatak yarası riskinden uzaklaştırır ve varsa açılmış olan yatak yarasını tedavi edersiniz ve bu korumayı hem 24 saat boyunca yaparsınız hemde hastanızı gece uykusundan uyandırmamış olursunuz.

27 Ekim 2017
5.767 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

  1. selami dedi ki:

    Bayıldım çok kaliteli ve kullanışlı bir yatak.

  2. burcu dedi ki:

    Çok geniş çok rahat ve aşırı kaliteli bir ürün herkese tavsiye ediyorum

  3. celal dedi ki:

    Gece çok hareket eden biriyim buna rağmen çok rahat ve kesintisiz uyuyorum

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

WhatsApp Destek Hattı
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.