Havalı Yatak (MY 900) A+b+c – Boru Tipi – Ventilasyon

Havalı Yatak a+b+c

Havalı Yatak İstanbul

 

Havalı Yatak İstanbul; Havalı yataklar arasında en fazla döngü sağlayan a+b+c sistem basınç dağıtmada iyi derece dağıtma sağlamaktadır. Havalı yatağımızı satın alabilirsiniz yada İstanbul’da ikamet ediyorsanız havalı yatağımızı kiralık olarak’ta elde edebilirsiniz. Ventilasyon özelliği sırt kısma gelen bölümde 5-6 boruda delikler mevcut ve bu deliklerden çok az bir şekilde hava üflemektedir, terlemeyi azaltmak ve mikrop kapmasını engellemek için önemli bir fonksiyondur.

A+b+c 12 cm ventilasyonlu havalı yatak ölçüleri;

 • En: 90 cm
 • Boy: 190 cm
 • Güç tüketimi: 7w
 • Sigorta: 1a
 • Motor gücü: 220-230v/hız
 • Hava çıkışı: 12 litre/dakika
 • Ses düzeyi: 45 desibel

A+b+c Sistem;

Bu sistem motor ünitesinde birbirinden bağımsız 3 tane hava çıkış ve yatak ünitesinde birbirinden bağımsız 3 tane hava giriş şeklinde tanımlanır ve yatak üzerindeki hücrelerin içindeki havanın birbirinden bağımsız belirli zaman dilimlerinde yer değiştirmesidir. Bu sayede yatak ile temas eden vücud bölgelerinde en ideal basınç dağıtma sağlanmış olur.

Bilinen borulu sistem havalı yataklar a+b sistemi ile çalışmaktadır “Bir giriş bir çıkış”. My 40 ise bu sistemlerden farklı olarak a+b+c sistemi ile çalışmaktadır bunun hastaya sağladığı en önemli fayda dördüncü evre bası yarasına kadar etkinlik ve maksimum sağlamaktadır.

A+b Sistemli borulu yataklar ise (A+b mattress overlay systems) sadece birinci ve ikinci evre yatak yaralarında ve düşük risk gruplu hastalarda koruyucu olarak kullanılmaktadır.

Hastalarda bası yarası olmamasına karşın koruyucu olarak kullanılan yataklarda bile en üst düzey koruyuculuğu olan yatak sistemleri önerilmektedir.

Bunun en önemli sebebi her bireyin deri yapısının ve yatak yarası oluşma risk düzeyinin farklı olması ve oluşacak bir yaranın her bireyde farklı evrede gözlemlenmesidir.

Bu neden ile a+b+c sistemli havalı yatak sistemleri hastalarınızı tüm bu risklerden uzak tutmak için tasarlanmıştır, en ideal havalı yataklardan biridir.

 

27 Ekim 2017
5.338 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. Onur dedi ki:

  Harika bir ürünmüş bu. Aşırı terleyen bir insanım yaz, kış fark etmiyor. Resmen tam bana göre yapılmış bir yatak. Böyle bir şey benim için uygun olabilir

 2. zümrüt dedi ki:

  Yarası olan hastamıza çok rahat kullanabildik çok teşekkürler

 3. selen dedi ki:

  Boyutu çok ideal ve konfor bakımından sırt ağrısı yaşayanlara çok güzel bir yatak çeşidi

 4. kerim dedi ki:

  Kaliteli ekonomik birşey alalım dedik ve bunu aldık çok memnunuz her türlü insan kullanabilir kiloluyum ve çok rahat kullanıyorum

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

WhatsApp Destek Hattı
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.