Kiralık Oksijen Tüpü

Kiralık Oksijen Tüpü

Kiralık Oksijen Tüpü; Oksijen tüpü satın alabilir yada kiralık oksijen tüpü hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kiralık oksijen tüpü 10 litre veya 5 litre tüplerle yapmaktayız. 10 litre oksijen tüpü kiralarken isterseniz oksijen tüpü arabasınıda yanında kiralayabilirsiniz. Kiralık oksijen tüpü veya tam set olarak istediğinizde bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kiralık oksijen tüpü hizmetini yalnızca İstanbul’da yapmaktayız.

Kiralık oksijen tüpleri; İstanbul’da oksijen tüplerini kiralık olarak vermekteyiz, bulunduğunuz il yada ilçelerde de bizim gibi kiralık oksijen tüpleri hizmeti veren yerler mutlaka vardır. Kiralık oksijen tüpleri için internet üzerinden biraz araştırma yaparak en uygun fiyatlar elde edebilirsiniz.

Kiralık oksijen tüpü fiyatları; Firmamız arz talep dengesini oluşturmuş olup İstanbul’da en uygun fiyatlar sunmaktadır. Kiralık oksijen tüpü fiyatları öğrenmek için bizlerle iletişime geçiniz. Oksijen tüpü ihtiyacınız için lütfen bizleri arayınız. Bizleri aramadan karar vermeyin. Kiralık oksijen tüpü fiyatları için iddalı olan firmamız sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

 

Oksijen Tüplerinin İnsan Sağlığı İçin Yükselen Değeri

KOAH gibi direkt solunum sistemine bağlı hastalıklar göz önünde bulundurulduğunda oksijen tüpleri söz konusu hasta grubu için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Fakat oksijen tüpü hakkında ayrıntılı bilgilere geçmeden önce oksijen tüplerinin hastaya sağladığı farkları anlamak kullanım için büyük önem taşımaktadır.

Dünyamız sahip olduğu atmosfer sayesinde birçok bölgede hava da solunabilir oksijen oranını %25 olarak dengelemektedir. Olağan üstü koşullar ya da aşırı kirli havaya sahip şehirler istisnai olarak birkaç puan daha düşük olabilir. Fakat ortalama atmosferin %25 olduğu seviye yetersiz olan hastalar için oksijen tüpü ile takviye destek sunulmaktadır.

 

Kiralık Oksijen Tüpü

Oksijen Takviyesi Gerektiren Hastalıklar

Solunum yolu hastalıkları ile mücadele eden hastaların ihtiyaç duyduğu oksijen oranı %30 kadar ulaşabilmektedir. Bu nedenle oksijen tüpü içerisinde basınçlı olarak sıkıştırılmış %30 oranında oksijen bulunmaktadır. Bu sayede atmosferden yeteri kadar oksijen alamayan hastaların oksijen ile solunum fonksiyonlarının devamlılığı mümkün olabilmektedir.

Solunum yolu hastalıklar sadece yaşlılar için değil bebekler gençler kısacası her yaş grubundan kişilerin yaşayabileceği durumlardır. Bu yüzden hastanede acil servis dahil pek çok bölümde oksijen tüplerinin yer aldığı görülmektedir. Hastanede çok özenle muhafaza edilen tüpler eğer doktor tavsiyesi ile evde kullanılacaksa özel tedbirler alınmalıdır.

 

Oksijen Tüpü Kullanım Ve Muhafaza Talimatları

Oksijen tüpü kullanım talimatları evde kullanacak hastalar için oldukça büyük öneme sahip olmalıdır. Zira bu talimatlara uyulmaması durumunda patlama riski ortaya çıkmaktadır. Öncelikli olarak tüpün muhafaza koşulları 50 dereceden yukarıya hiçbir şekilde çıkmamalıdır. Zira söz konusu ısı artışında saf olan oksijen genişleyecek ve tüpün içindeki basıncı arttırarak patlama riski oluşturacaktır. Ayrıca oksijen tüplerinin sabitlenmiş olması ve devrilmeye karşı özel önlemler alınmış olması büyük önem taşımaktadır. Aksi taktirde tüpün düşmesi ve üst vana kısmının kırılması sonucu evde basınçlı tüp büyük bir felakete yol açacaktır. Oksijen tüplerinin bu denli büyük önem taşıdığı ve tüplere yağlı ya da kolonya parfüm gibi elle dokunmamak gerekmektedir. Bu durum tüpün devrilmesine neden olabilir.

16 Kasım 2017
4.781 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Arda dedi ki:

    Gücü yetmeyenler ya da belirli bir süre kullananlar için harika bir çözüm yolu. Bazı durumlarda 2-3 ay kullanılması gerekiyor, bu tip durumlarda dediğiniz gibi kiralama yapmak daha mantıklı

  2. engin dedi ki:

    2. el almayı düşünenler için tek bir şey söyleyeceğim. SAKIN!!! Durumunuz yoksa oksijen cihazını kiralayın ancak sakın 2. el almayın.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

WhatsApp Destek Hattı
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.