Maltepe Oksijen Tüpü

Maltepe Oksijen Tüpü

Maltepe Oksijen Tüpü; Oksijen tüpü almadan önce bizleri arayınız. Uygun fiyat ve iyi servis imkanı ile hizmet vermekteyiz. Maltepe oksijen tüpleri satışı, kiralaması ve dolumu yapmaktayız. Maltepe oksijen tüpü için arayınız.

Not; Maltepe ilçesine servisimiz kaldırılmıştır.

 

Oksijen Tüpü Kullanımı Gerektiren Hastalıklar

İnsan hayatının en önemli unsurlarından bir tanesi olan sağlığın bozulmaması adına oldukça büyük bir özen gösterilmesi gerekmektedir. Ancak kimi zaman belirli sebeplerden dolayı ortaya çıkmakta olan bazı hastalıklar baş gösterebilmektedir. Özellikle birden fazla çeşidi olan ve sıklıkla karşılaşılan göğüs boşluğu içerisinde yer edinmiş, solunum organı olarak bilinmekte olan Akciğerler üzerinde beliren hastalıklar sonunda düzenli solunum yeteneği kaybedilmektedir. Göğüs boşluğunun iki tarafından iki adet olarak yer almakta olan akciğerler içleri hava dolu keseciklerin birleşmesi ile oluşmaktadır. Bu kesecikler sayesinde solunum için gerekli olan hava ihtiyacı solunum yolu ile giderilmiş olmaktadır. Çeşitli sebepler ile giderilemeyen bu hava ihtiyacı kişinin akciğerinin işlevini düzenli bir şekilde yapamamasına neden olmaktadır.

 

KOAH Hastalığında Oksijen Tüpü Kullanımı

Günümüzde sıklıkla rastalnmakta olan akciğer hastalıklarından bir tanesi olarak bilinmekte olan KOAH hastalığı, ciğerlere zarar vermekte olan gazların solunması sonucunda ortaya çımakta olan bir hastalık çeşididir. Kronikleşen bu hastalık çeşidi daha çok 40 yaş ve üzeri erkek kişilerde görülmekte olan bir ciğer hastalığı olarak bilinmektedir. Hastalık belirtileri arasında yer almakta olan öksürük, balgam, giderek artış gösteren nefes darlığı, buna bağlı oksijen yetersizliği gibi bulgular yer almaktadır. Dünya üzerinde oldukça yaygınlaşan bir hastalık çeidi olan bu KOAH hastalığı tedavisinde kullanılmakta olan oksijen tüpü nefes alımını düzenlemeye yardımcı bir araçtır. İlerlemesi durumunda ölüme bile sebebiyet vermekte olan bu hastalık çeşidinin önlenmesi adına oksijen tüpü önemli bir araçtır. Her ne kadar akciğerlerde oluşan bu hastalığı tamamen yok etme olanağı bulunmasa da düzenli olarak verilmekte olan oksijen tedavisi hastanın ciğerlerinin zaman içerisinde solunumunu eski haline getirmesine yardımcı olmaktadır.

Maltepe Oksijen Tüpü

Maltepe Oksijen Tüpü

Oksijen Tedavisi Yararları

KOAH adı verilmekte olan akciğer hastalığında kullanlmakta olan oksijen tüpü tedavisi hastanın nefes darlığını önlemektedir. Böylelikle daha uzun süre yaşam olanağının artmasına, hastanın kendini daha iyi hissetmesine, düzenli ve rahat uyku uyuyabilem olasılığının artış göstermesine olanak tanımaktadır. KOAH hastaları için uygulanmakta olan oksijen tüpü tedavisi hastalığın derecesine göre hastaya uykusunda da uygulanabilmektedir.

28 Aralık 2017
5.180 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. saadet dedi ki:

  Dün My Ticaret’in Kadıköy deki ofisine gittim. Doktor tavsiyesi üzerine oksijen cihazı almam gerekiyordu. Sağ olsun Ahmet çok iyi bir şekilde ilgilendi. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

 2. Asıf dedi ki:

  Maltepe’de olmanız çok iyi oldu, ben de Pendik’te oturuyorum ve uzun zamandır da oksijen cihazı arayışındaydım. Artık internetten almak yerine bizzat yerinize gelip ürünlere bakabilirim. Çok iyi oldu yakın olmanız

 3. kamil dedi ki:

  My Ticaret Kadıköy şubesinde oksijen tüpü dolumu için Fatih beyle görüştüm. Kendileri sağ olsun çok ilgilendi. Bundan sonra cihazımızın oksijen dolumlarını My Ticaret’ten yapacağız.

 4. suat dedi ki:

  My Ticaret’in Erenköy şubesini ziyaret ettim. Oksijen cihazı modellerine bakmak ve fiyat almak için. Sağ olsunlar bir ilgilendiler, ben ömrüm boyunca böyle esnaflık görmedim. Teşekkür ediyorum hepinize…

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

WhatsApp Destek Hattı
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.