Medikal Oksijen Tüpü Dolumu

Medikal Oksijen Tüpü Dolumu

Medikal Oksijen Tüpü Dolumu; Oksijen tüpü dolumu yapan firmamız, hızlı ve pratik şekilde medikal oksijen tüpü dolumu yapmaktadır. Bizleri arayın 2 ile 3 içinde oksijen servisi sizlere sağlayalım. Her daim oksijen servisi yapan My ticaret sizlerin ihtiyacını karşılamak için 7/24 oksijen servisi sağlamaktadır.

 

İnterstisyel Akciğer Hastalığı Ve Oksijen Terapisi

İnterstisyel akciğer hastalığının nedeninin belirlenmesi zor olabilir. Çok sayıda bozukluk bu geniş kategoriye girer. Buna ek olarak, çok çeşitli tıbbi durumların belirtileri ve semptomları interstisyel akciğer hastalığını taklit edebilir ve kesin bir teşhis yapmadan önce doktorlar bunları kontrol etmelidir.

 

Oksijen Terapisi

Oksijen kullanmak bu hastalıkta akciğer hasarına engel olamaz, ancak şunları yapabilir:

 • Nefes alıp egzersiz yapmayı kolaylaştırır
 • Düşük kan oksijen seviyelerinden kaynaklanan komplikasyonları önleme veya azaltma
 • Uykunuzu iyileştirir ve refah seviyenizi iyileştirir

Bazı hastalar 24 saat boyunca kullanabilir, ancak uyku veya egzersiz yaptığınızda oksijen almanız muhtemeldir. İnterstisyel Akciğer Hastalığı tanısı konulan hastalar, oksijen tedavisini sadece evde değil, hareket halinde de kullanmak üzere hazırlanan taşınabilir oksijen tüpleriyle yaşamlarını sürdürürler. Ömür boyunca sürecek bir tedavi için oksijen alımı, İnterstisyel Akciğer Hastalığına yakalanmış hastalar için bir kaderdir ancak nefes tekniklerini de öğrenmek gerekmektedir. Doktorunuzdan bu konu hakkında da bilgi almalısınız.

 

Tedavi

İnterstisyel akciğer hastalığında ortaya çıkan akciğer hasarları tersine çevrilemez ve tedavinin hastalığın nihai ilerlemesinin durdurulmasında her zaman etkili olmayacağı düşünülmektedir. Bazı tedaviler semptomları geçici olarak iyileştirebilir veya hastalığın seyrini yavaşlatabilir. Kesin bir tedavisi yoktur. Bu hastalıkla birlikte yaşamayı öğrenmek önemli bir ayrıntıdır.

 

 

İlaçlar

İnterstisyel akciğer hastalığının spesifik türleri için tedavi seçeneklerini belirlemek için yoğun araştırma devam etmektedir. Bununla birlikte, mevcut bilimsel bulgulara dayanarak, doktorunuz şunları önerebilir:

İnterstisyel akciğer hastalıkları tanısı alan bir çok kişi başlangıçta bir kortikosteroidle prednizon tedavi edilir, bazen bağışıklık sistemini baskılayan diğer ilaçlarla kombinasyon halindedir. İnterstisyel akciğer hastalığının nedenine bağlı olarak, bu kombinasyon, hastalığın ilerlemesini yavaşlatabilir veya hatta dengeleyebilir. İdiyopatik pulmoner fibrozun ilerlemesini yavaşlatan ilaçlardır. Hastalık ilerleme oranını yavaşlatabilir. Tedaviyle ilgili yan etkiler önemli olabilir. Bu ilaçların artı ve eksilerini doktorunuzla konuşun.

Mide asidini azaltan ilaçlar; reflü hastalığı , idiyopatik pulmoner fibrozisli kişilerin çoğunu etkiler ve kötüleşen akciğer hasarı ile ilişkilidir. Asit reflü semptomlarınız varsa doktorunuz, İnterstisyel Akciğer hastalığı ilaçlarının yanı sıra mide asidini düşüren GERD terapileri reçete edebilir.

 

05 Aralık 2017
3.503 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

 1. Tarık dedi ki:

  Oksijen tüpümüzü my ticaret ile doldurduk. Eksik olmasınlar evimize kadar gelip aldılar tüpü, sonra tekrar teslim ettiler. Teşekkürler emekleriniz için

  1. admin dedi ki:

   Tarık bey merhabalar. 7/24 hizmetinizdeyiz. Ne zaman ihtiyacınız olur ise buradayız iyi akşamlar dileriz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

WhatsApp Destek Hattı
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.