Medikal Oksijen Tüpü Fiyatları

Medikal Oksijen Tüpü Fiyatları

Medikal Oksijen Tüpü Fiyatları; Sağlık alanınında satılan tüpler Türkiye’de değişkenlik göstermektedir, şehir, şehir veya ilçe, ilçe fiyat aralıkları değişkenlik göstermektedir. Medikal oksijen tüpü fiyatları aynı zamanda dolar kuruna bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Oksijen tüpleri genel itibari ithalat yolu ile ülkemize getirilmektedir. Fiyatları öğrenmenin en pratik yolu bizim ile iletişime geçmektir.

 

Herpes Nedir ve Tedavi Olarak Oksijen Terapisinin Önemi

Herpes Simplex virüsü (Herpes salgından sorumlu bulaşıcı virüs) için bir tedavi yoktur. Bu virüs vücudunuzu enfekte eder ve acı çeken semptomlar olan yumuşak ciltten patlayan lezyonlar ve kızarıklıkların ortaya çıkması arasında yıllarca hücrelerinizde uyku halini alabilir. Herpes için tedavi basitçe sağlıklı bir yaşam tarzına ve diyetten geçmeniz ve bu semptomları koymak için makul derecede güçlü bir bağışıklık sisteminin yeterli olması gerekir.

 

Nedenler Ve Herpesin Bulaşması

Herpes’i nasıl tedavi edeceğinizi tartışmadan önce, virüsün kendisini yakından inceleyelim. Herpes, hücrelerinize sızan, hücreden kendini koparan bir virüstür. Bu nedenle durumun iyileştirilmesi çok zordur. Zaten enfekte olmuş biri ile fiziksel temas veya bulaşıcı bir kişinin vücut sıvıları ile temas yoluyla bulaşan Herpes yayılır ve uzaklaştırılması neredeyse imkansızdır. Virüsün bazı türleri ciddi derecede dayanıklıdır.

 

Medikal Oksijen Tüpü Fiyatları

Othemoterapi – Ozon Terapisi, Herpes’i Tedavi Yöntemleri Arasında

Hiç Othemotepi’yi duydunuz mu? Muhtemelen duymamışsınızdır. Avrupa çapında popülaritesi ve yaygın kullanımı rağmen, Ozon Terapisi  yönetimi Güney Afrika ve Amerika gibi ülkelerde büyük ölçüde bilinmemektedir. Ozon Terapisi, ozonun hastanın kanına doğrudan verilmesini içerir. “Sonra ne olacak?” diye sorabilirsiniz. Ozonun son derece güçlü antiviral özellikleri olduğu biliniyor. Bir kere kan bağışıklık sistemini artırmak için çalışır ve zararlı bakteri ve virüsleri yok eder. Terapinin, kanserli tümörlerin büyümesini durdurma ve hatta tersine çevirme yeteneği de bulunmuştur. Ozon Terapisi, sözde tedavi edilemez hastalıklardan,Herpes dahil, bir takım mücadele yeteneğinden daha fazla olduğu keşfedildi.

 

Herpes İçin Bir Tedavi Olarak Oksijen Terapisi

Diğer hastalıklarda olduğu gibi Herpes semptomlarını gidermenin en etkili yolu da en doğal yolu oksijen terapisidir. Oksijen Terapisinin hücresel düzeyde enfeksiyonla mücadele ettiği kanıtlanmıştır ve kanın oksijenasyonu yoluyla bağışıklık sisteminizi güçlendirir. Bu makul mantıklı. Her şeyden önce, Herpes’i iyileştiren Ozon Terapisi aslında Oksijen Terapisinin çok güçlü bir biçimidir. Oksijen Terapisi, vücut zarar vermeden hücre düzeyinde çalışan kanı oksijenleştirdiğinden, Herpes Virüsü ile mücadele için mükemmel bir şekilde uygundur.

05 Aralık 2017
3.652 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM

 1. Emre dedi ki:

  Kanda bulunan oksijen oranım sınırda çıktı ve ben de oksijen cihazı arayışına girdim. Sanırım 5 litrelik alacağım ya da konsantratör. Hala tam kararımı veremedim bir türlü hangisi daha etkili olur

 2. aslı tanık dedi ki:

  Merhabalar, yedek bir oksijen tüpü almak istiyorum ancak cihazları aldığımız firma kapanmış. İnternetten araştırırken sizi bulduk ve işinizde çok iyi olduğunuzu gördüm. Fiyat konusunda nasıl bilgi alabilirim?

  1. admin dedi ki:

   Merhabalar Aslı hanım.

   Fiyatlarımızı bizleri telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz. İyi günler.

 3. Emin dedi ki:

  Merhabalar, bu oksijen tüpünü satın aldığımız zaman yanında ekstradan herhangi bir şey almak gerekiyor mu? Teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Merhabalar, regülatörü ile birlikte aldı iseniz “set halinde” başka bir şey gerektirmez. İyi günler.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

WhatsApp Destek Hattı
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.