Medikal Oksijen Tüpü

Medikal Oksijen Tüpü

Medikal Oksijen Tüpü; Hastanelerde ve hastaların yanlarında bulundurduğu tüplere medikal oksijen tüpü denmektedir. Eğer hastanızda yada yakınınızda solunum yetmezliği var ise medikal oksijen tüpü ihtiyacınız var ise bizleri arayabilirsiniz. Firmamız en kaliteli ve en uygun fiyat veren aynı zamanda hizmette profesyonelliği ile siz değerli müşterilerimizin beğeninizi kazanmayı başarmıştır.

 

Ek Oksijen Üzerindeki Koah’lı Oksijen Güvenliği

Kronik obstrüktif akciğer hastalığınız (KOAH) veya ilave oksijen gerektiren başka bir durumunuz varsa, uygun oksijen güvenliğini anlamak esastır. Oksijen yakınlarında sigara içmek gerçekten tehlikeli olabilir mi? Oksijen üzerinde bir soba kullanabilir misin? Mumlar ne olacak? Bu oksijen güvenlik ipuçları, tehlikeli olanın, muhtemelen hiç düşünülmediğiniz yaygın tuzaklardan, kaçınılması gereken kişisel bakım ürünlerinden ve oksijen bidonlarının depolanması hakkında bilmeniz gereken şeylerden nasıl vazgeçileceğinin gerçekliğini öğretecektir.

 

Evde Oksijen Tedavisinde Tehlike Nedir?

İşiniz bittiğinde oksijen tedavisinin temelleri hakkında bilgi edinmek ve sahip olduğunuz diğer soruların yanıtlarını almak için Oksijen Terapisi için Tamamlanan Kılavuzu okumak da isteyebilirsiniz.

Oksijen, güvenli, yanıcı olmayan bir gazdır, ancak yanmayı desteklemektedir; bu, malzemelerin varlığında daha kolay yanması anlamına gelmektedir. Buna sigaralar dahildir. Yanık yaralanmalarının ve ölümlerin büyük çoğunluğunun sigara ve ev oksijeniyle ilgisi yoksa da, tamamen nadir değildir. Düşünmek istediğimizden daha sık ortaya çıkarlar. Şu istatistikleri okuyunuz:

Fire Incident Data Organization tarafından yapılan bir incelemede, sigara içilmesinin neden olduğu yangınlarda ölen tüm kurbanlardan % 7’sinin tıbbi oksijen kullandığını tespit ettiler.

Acil oda tedavisi gerektiren yanık yaralanmaları üzerine yapılan bir araştırma, 27 vakanın 24’ünün, hasta bir sigara içerken başladığı yangınlarla ilişkili olduğunu tespit etmiştir.

Hastalık Kontrolü Merkezleri, yangın ve evde oksijen kullanımıyla ilgili ölümlerin yüzde 89’unun sigara içiminden kaynaklandığını bildirmektedir.

Bu istatistiklerin çoğunun yalnızca ölüm hakkında konuştuğunu unutmayın. Yangınlarda ölenlerin her biri için acı verici ve sakat bırakan yanıklarla başa çıkmak için daha fazla şey var. Bir derlemede, evde oksijen tedavisine sekonder yanıklar yaşayan ve hayatta kalanlardan yüzde 35’inin yanıklardan dolayı bağımsız olarak evlerine dönmesi ya da yaşaması mümkün olmadı. Şimdiki zamanda, sigara içilmesi ile ilgili uyarı hem normal sigara hem de e-sigara içermektedir.

 

Medikal Oksijen Tüpü

Oksijen Tüplerini Açık Alevlerden Uzak Tutun

 

Oksijen kullandığınızda açık alevlerden kaçınmak kolay görünebilir, ancak şömineleri, sobaları ve hatta mumları mı düşünüyorsunuz? Gazlı ocaklar, yanan

 

şömineler, odun sobaları ve mumlar da dahil olmak üzere, oksijen bidonları açık alevden en az beş ila on metre uzakta tutulmalıdır. Bazı insanlar, uzun oksijen tüpleri kullanarak kutularını tamamen farklı bir odada tutacak kadar ileri gidiyorlar. Online olarak ve tıbbi malzeme mağazalarında nispeten ucuz

ve geniş oksijen tüpleri bulabilirsiniz. Kendi oksijen tedarik şirketinizle, hangi tüp seçeneklerinin sigortanız tarafından karşılanabileceğini öğrenmek için de kontrol edebilirsiniz.

30 Kasım 2017
3.518 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

WhatsApp Destek Hattı
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.