Oksijen Cİhazı Ever Flo Kiralama

 

Amerikan meşeli olan everflo oksijen cihazı kiralama yapmak isteyenlerin buluşma adresi olan My Ticaret, en uygun fiyatlar en iyi oksijen cihazı kiralık olarak elde edebilirsiniz. Kiralık oksijen cihazı aylık olarak vermekteyiz. Günlük yada haftalık olarak kiralamak isterseniz kiralık olarak alırsınız ancak ücretini aylık olarak ödersiniz. Kiralık oksijen cihazı ever flo marka modelimiz Alman yada Amerikan markaları arasında en iyisidir.

EverFlo Oksijen Konsantratörü Kiralama Hizmeti… 724/ Hizmet

 

Oksijen İle Alakalı Hastalıklar Nelerdir?

Zaten kronik hastalıkları olan insanların 24/7 derin solunum ile etkisiz veya ağır solunum desenine sahip oldukları görülür. Karbon dioksit etkileri düşünülerek, aynı zamanda kronik aşırı nefes iletiminin, hücrelere oksijen azalmasına neden olduğu bilinir. Sonuç olarak, etkisiz nefes alma şekilleri, düşük vücut oksijen seviyeleri ve hipokapninin neden olduğu (CO2 seviyesinin azalması) , bağışıklık bastırma ve diğer birçok olumsuz etkilere neden olur. Bu arada, doku hipoksisinin kanser, kalp hastalığı, diyabet, kronik yorgunluk ve diğer birçok sağlık koşullarının itici gücü olduğu bilinmektedir. Dolayısıyla, ne kadar çok insan nefes alırsa, o kadar şiddetli sağlık sorunları, hastalıkları ve belirtileri yaşar.

 

Oksijenin Kullanıldığı Bazı Yaygın Kronik Hastalıklar

 

 • Astım
 • Bronşiyal astım
 • Akut astım
 • Spor astımı
 • KOAH
 • Sinüzit
 • Kistik fibroz
 • Kistik Fibrozis ve Akciğer CO2 ve Vücut Oksijeninin Prognozu
 • Kalp hastalığı
 • Angina pektoris
 • Diyabet
 • Epilepsi ve nöbetler
 • AİDS

 

Astım tedavisi, aşırı solunumun giderilmesine dayanır, zira kronik aşırı nefes alma düşük vücut O2, bronkospazm, kronik inflamasyon ve astımdaki diğer bulgu ve belirtilere yol açar

Solunum normalizasyonu ile astımı iyileştirin. Normal nefes alımı 24/7 varsa, tüm astım belirtileri ve semptomları oksijen terapisi ile 2-3 hafta içinde kaybolur

Akciğerlerdeki Kistik Fibrozis Düşük CO2 nedeniyle Oluşmaktadır. Oksijen Terapisi sayesinde düşük olan CO2 seviyesi normale döner.

 

 

 

Kalp Hastaları da Oksijen Terapi İle Sağlığına Kavuşur

Kalp hastalarında nefes darlığı sorunları ve kronik aşırı nefes alma yaygın klinik özelliklerdir. Kalp hastalığının nedenleri, Angina ağrısı, kalp dokusunda zayıf kan temini, kalp dokularında düşük O2 seviyeleri ve kardiyovasküler hastalığın diğer belirtileri doğrudan overbreathing ve vücut dokularında CO2 ve O2 düzeylerinde azalmadan kaynaklanır. Angina pektoris, Kalp rahatsızlığı olan her kişi dinlenme ve normal koşullarda aşırı nefes almaya başlarsa (angina ağrısı yoksa) herhangi bir ek tetik veya stres anjin ağrısını hemen tetikleyebilir. Oksijen terapisi ile kalp krizini durdurur.

 

Oksijen Terapisi Gerektiren 5 Kronik Akciğer Hastalığı

Akciğerlerinizin çok önemli bir görevi var: havadaki oksijeni emip kan dolaşımına aktarır. Ancak bazı hastalıklar ve koşullar vücudunuzun ihtiyacı olan oksijeni almasını önleyebilir. Bu kondisyonlardan birini geliştirirseniz ve kan oksijen seviyeniz düşerse, doktorunuz ilave oksijen tüpü kullanımı verebilir..

 

Oksijen Tedavisi Gerektiren Akciğer Hastalıkları

Tamamlayıcı oksijen, özellikle taşınabilir oksijen tüpü solüsyonları, kronik akciğer hastalığı olanların yaşamdan sonuna kadar zevk almalarına yardımcı olur. Taşınabilir bir konsantratör gibi portatif bir oksijen tüpü ünitesi, bağımsızlığınızı ve hareketliliğinizi yeniden kazanmanıza yardımcı olurken fiziksel zindeliğinizi artırmanın yanı sıra aileniz ve arkadaşlarınızla geçirdiğiniz zamanı da sağlamanıza yardımcı olabilir.

Aşağıdaki liste, kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olması için ek oksijen gerektiren durumları ve hastalıkları tanımanıza ve anlamanıza yardımcı olacaktır:

 

 

Pulmoner Fibroz: Pulmoner Fibroz Vakfı’na göre, akciğer dokuları kalınlaşmış, sert ve yaralı hale geldiğinde, genellikle bir kişiye pulmoner fibroz (PF) tanısı konulur. Mesleki toksinler, radyasyon tedavisi, bazı hastalıklar ve tıbbi durumlara uzun süre maruz kalma gibi birinin PF geliştirebileceği birçok nedeni vardır. Bununla birlikte, birçok durumda nedeni bilinmiyor. Hastalık ilerledikçe akciğerlerin kan dolaşımına aktarılan oksijen miktarını azaltır. Ek oksijen nefes darlığını azaltmaya yardımcı olurken, taşınabilir çözümler PF’li kişilerin daha fiziksel olarak aktif olmasını sağlar.

 

Kistik Fibroz: Kistik fibroz (KF), mukus ve ter üreten olanlar da dahil olmak üzere salgı bezlerini etkileyen kalıtsal bir hastalıktır. Ne yazık ki, CF ile kalın yapışkan mukus, havayollarında toplanarak bakterilerin büyümesi için ideal bir yer oluşturuyor. Tekrarlanan yoğun akciğer enfeksiyonlarından sonra akciğerler ciddi şekilde tehlikeye girer. Tamamlayıcı oksijen akciğerlerin işine yarayabilir.

 

Amfizem: Bir amfizem tanıcısının 1 numaralı suçlusu, ciğerlerdeki küçük hava keselerinin giderek tehlikeye girmesine neden olan sigara içicisi olmasıdır. Bu hasar normalde nefes almayı çok zorlaştırır. Amfizemli olanlar genellikle düzenli olarak nefes alamıyorlar. Bununla birlikte, ek oksijen, kan oksijen seviyelerini arttırarak ve oksijen dağılımını vücuda kolaylaştırarak hafif bir rahatlama sağlamaya yardımcı olabilir.

 

Kronik Bronşit: Kronik bronşit, zamanla içe soluduğumuz sigara dumanı ve zararlı toksinler ve kirleticilerden de kaynaklanabilir. Zamanla daha da kötüye gidecek olan hastalık, sürekli öksürük ve mukus miktarıyla karakterizedir. Erken yakalandıktan sonra hastalığın tedavisi tamamlanabilir, böylece aktif, canlı bir hayat yaşayabilirsiniz. Hastalık ilerledikçe taşınabilir oksijen solüsyonları, dışarı çıkmanız ve daha sıklıkla hareket etmeniz için gereken hareketliliği ve bağımsızlığı sağlayabilir.

 

Alfa 1 Antitripsin Eksikliği: Bu genetik bozukluk, genç yaşta solunum sorunlarına yol açabilir ve sonuçta WebMD’ye göre amfizem veya Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH) gelişebilir. Alpha 1 Antitripsin enzimi akciğerlerde ve kan dolaşımında bulunur ve iltihaplanmayı ve akciğerlerdeki etkilerini önlemelidir. Vücudunuz bu enzimi yeterince yoksun olduğunda amfizem oluşturabilir ve nefes almayı zorlaştırabilir. NHLBI, bronkodilatörler ve pulmoner rehabilitasyonla birlikte ek oksijenin AAT eksikliğinin ortak tedavileri olduğunu söylüyor.

28 Ekim 2017
6.514 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM

 1. Muhittin dedi ki:

  Aynı model bizde de var. Abd cihazlar gerçekten de kaliteliymiş. Biz çok memnunuz bu zamana kadar en ufak bir arıza vermedi, hiçbir problem yaşamadık

 2. Kemal dedi ki:

  Kuzenim ne yazık ki koah hastası. O da oksijen konsantratörü kullanıyor. Yalnız pratiklik açısından taşınabilir olanından almamız daha mantıklı mı olur ve eskiyi getirip yeni alınca bir indirim sağlanıyor mu?

  1. admin dedi ki:

   Merhabalar Kemal bey.

   Geçmiş olsun. Evde kullanacak ise kuzeniniz ev tipi modellerden almanız yada kiralama yapmanız daha mantıklı olur. Eğer dışarıda vakit geçiriyor ise kuzeniniz ekstra olarak “bütçe yeterli ise” taşınabilir oksijen konsantratörlerden de alabilirler. Eskisini almıyoruz maalesef. İyi günler.

 3. leyla dedi ki:

  Diyabetik yeğenime deneyelim dedik gerçekten işe yaradı tebrik ederim sizi çok memnun kaldık

 4. burçin dedi ki:

  Kiralama hizmeti gayet iyi ve başarılıydı. Ürünün kalitesinden memnun kaldık

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

WhatsApp Destek Hattı
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.