Oksijen Makinası Inox Kiralama

 

Oksijen Makinası Inox Kiralama; Uzak doğu meşeli olup Çin ürünüdür, oldukça kaliteli ve sıkıntısız ürün olan inox marka oksijen makinamız oksijen saflık oranı iyi derece olup solunum yetmezliği hastalıklarınız iyi gelecek ve oksijen ihtiyacınızı girecek bir oksijen konsantratörüdür. Ekonomik fiyat ve kaliteyi bir arada sunun inox marka oksijen makinası My Ticaret’ten kiralama imkanı bulabileceğiniz ve aylık bazda kiralama yapacağınız web adresindesiniz.

İnox oksijen konsantrarörü kiralama sitesidir.

 

Oksijen Terapisinde Yan Etkiler Var mı ve Nelerdir?

Hava açlığı, tüm tıbbi semptomların en üzücü olanlarından biridir. Nefes aldıkları havadan yeterli oksijen türetmeyen hastalar bu semptomdan muzdariptir. Oksijen tedavisi, akciğerlere artmış bir oksijen konsantrasyonu sağlayarak nefes darlığını hafifletmeyi sağlar. Pnömoni, kistik fibroz ve KOAH gibi akut ve kronik akciğer hastalıkları olan hastalar ve ileri kalp yetmezliği olan insanlar genellikle oksijen tedavisinden fayda sağlar. Reçeteli olarak kullanıldığında oksijen tedavisi genellikle güvenli ve etkilidir, ancak bazı hastalarda yan etkiler görülebilir.

Burun Tahrişi

Birçok hasta burun kanülünden ek oksijen alır – buruna sığacak sapları olan esnek plastik boru. Zamanla, kanül burun astarını tahriş edebilir ve ağrıya veya ara sıra kanama oluşturabilir. Farklı stil veya boyutta veya yüz maskesi oksijen verme sistemine dönüşen burun kanülü, çoğu hastada bu sorunu hafifletir.

 

Solunum Yolu Problemleri

Beyindeki solunum merkezi kandaki oksijen ve karbon dioksit seviyelerini izler. Kan içindeki karbondioksit seviyesi normalde nefes almanın başlıca uyarıcısıdır. Kronik obstrüktif akciğer hastalığı veya KOAH’lı bazı hastalarda kan oksijen seviyesi, hipoksik solunum yolu denilen bir fenomen olan solunum hızının birincil uyarıcısı olur.

Hipoksik solunum yolu hastalarında oksijen tedavisi nefes darlığına neden olabilir. Düşük oksijenli oksijen konsantrasyonunda hipoksik solunum yolu hastalarına başlamak, tipik olarak oksijen tedavisinin potansiyel olarak ciddi yan etkilerinden kaçınmaya yardımcı olur.

 

Pulmoner Oksijen Zehirlenmesi

Oksijen terapisi söz konusu olduğunda çok fazla iyi bir şey olabilir. Yüksek konsantrasyonlu oksijeni uzun süre kullandığınızda, pulmoner oksijen toksisitesi olarak bilinen bir durum olan akciğer kaplama dokularına ve hava keselerine potansiyel olarak hasar verebilirsiniz. Oksijen terapisinin bu yan etkisi için risk, öncelikli olarak evde tedavi gören hastalar, oksijen akış oranını reçeteden daha yüksek bir seviyeye çıkardığında etkilenir.

Akciğer oksijen toksisitesi riski, birkaç saat ila günlerce saf oksijen teneffüs ederken en iyi ortaya çıkar. Öksürük, tipik olarak pulmoner oksijen toksisitesinin ilk semptomudur. Yüksek konsantrasyonlu oksijenin neden olduğu büyük hava yollarının tahrişi bu belirtiyi kışkırtır. Maruz kalmaya devam ederseniz, akciğer dokularına hasar, hava keselerine sıvı kaçmasına ve giderek şiddetli nefes darlığına neden olabilir.

Oksijen Makinası Kiralama Hizmeti

28 Ekim 2017
6.622 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. Turgut dedi ki:

  Kiralama işlemi tam olarak nasıl oluyor, garantisi devam ediyor mu? Mesela kiraladıktan sonra bozulsa ya da düşüp zarar görse. Bu durumlarda garant kapsamında mı oluyor merak ettim hocam iyi akşamlar

  1. admin dedi ki:

   Merhabalar Turgut bey.

   Aylık olarak kiralama yapıyoruz.

   Teknik arızalarda sizden bir şey talep edilmiyor. Düşürme yada kırma veya üstüne sıvı dökme nedeni ile oluşacak arızalarda masraflar müşteriye aittir.

   İyi günler.

 2. Engin dedi ki:

  Dayım kullanıyor bu Inox konsantratörü ve sürekli memnun olduğunu söylüyor. Koah hastası ve yaklaşık 4 aydır kullanıyor

 3. burcu dedi ki:

  Kadıköydeki koah hastamıziçin kiralamak istedik ve çok memnun kaldık beklentilerini karşıladı

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

WhatsApp Destek Hattı
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.