Oksijen Servisi

Oksijen Servisi

Oksijen Servisi; 7/24 servis yapan firmamız hemen arayın hemen gelelim. Oksijen tüpü dolumu yapmaktayız, profesyonel ekibimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Oksijen tüpü satışı, oksijen tüpü kiralaması ve oksijen tüpü dolumu yapmaktayız.

 

 

Taşınabilir Oksijen Cihazının Kullanımı ve Avantajları

Çeşitli sağlık sebepleri nedeni ile nefes almamızda meydana gelen sorunları ortadan kaldırmak adına üretimi gerçekleştirilmekte olan konsantratör cihazları havada yer almakta olan oksijen gazını içerisinde yer almakta olan depo alanında depolayarak hastaların daha rahat nefes almalarına olanak sağlamak adına saklamaktadır. Bu nedenle özellikle tıbbi amaçlı olarak kullanım alanı giderek yaygınlaşmakta olan bu cihaz son zamanlarda birçok farklı türde üretilmeye başlamıştır. Çoğunlukla medikal malzeme satışı gerçekleştirmekte olan firmalarda bulunmakta olan bu cihaz türleri arasında en yaygın olarak kullanılmakta olanı evde kullanılabilmekte olan konsantratör olarak bilinse de şimdilerde yerini taşınabilir konsantratör cihazına bırakmıştır. İlgili cihazın taşınabilir olması oldukça büyük avantajları da beraberinde getirmektedir.

 

Taşınabilir Konsantratör Avantajları

Gün geçtikçe her alanda gelişmekte olan teknoloji sonunda sağlık alanında da kendisini göstermektedir. Sağlıklı nefes alma özelliğini yitirmekte olan ve genlikle akciğer rahatsızlığı gibi teşhisler konulan hastaların mutlak suretle kullanması gerekmekte olan konsantratör cihazları artık taşınabilecek derecede hafif ve rahat şekilde hizmete sunulmaktadır. İlgili cihazın taşınabilir özellik taşımasının en büyük avantajı hastaların oksijen alımı nedeni ile eve mahkum olmasını engellemektir. Ayrıca oldukça hafif olması, kolay taşınabilir olması, her an her yerde kolaylıkla kullanılabilir olması, hasta kişinin moral ve motivasyonu için oldukça avantajlı bir durumdur. Böylelikle hasta kendini özgür hissedebilecek ihtiyaç duyduğu anda aldığı oksijen sayesinde de kendini güvende hissedebilecektir. Ayrıca kullanım olanağının da son derece kolay olması taşınabilir konsantratör cihazı tercihlerinde ilk sırada yer almakta olan avantajlarındandır.

Oksijen Servis

Oksijen Servisi

Taşınabilir Konsantratör Özellikleri

Bu cihazlar genellikle taşınması kolay, küçük bir çanta ebatında üretilmektedir. Hasta kişilerin rahatlıkla taşıyabilmesi adına tüm gerekli detaylar düşünülerek üretilmiştir. Omuza veya sırta takılabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca son zamanların modası olan çekmeli valiz şeklinde üretimi gerçekleştirilmekte olan taşınabilir konsantratörler de mevcuttur. Genellikle birbirinden boyut olarak farklılık göstermekte olan bu cihazların 800 gram ve 8 kilo ağırlığı arasında değişen modelleri yer almaktadır. Bu ağırlıkları genellikle içerisinde oksijen depolama alanının kapasitesine göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca Taşınabilir Konsantratörün çalışma şekilleri de birbirinden farklılık gösterebilmektedir. İhtiyaç duyulmakta olan her an oksijen alabilme özelliğine sahiptir. Böylelikle oldukça kolay kullanıma ve taşıma özelliğine sahip olmakta olan bu nefes alma cihazı sayesinde hastalar her istedikleri yere rahatça gidebilme olanağına sahip olmaktadırlar.

10 Ocak 2018
4.496 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM

 1. ebru dedi ki:

  Taşınabilir oksijen cihazları özellikle acil durumda çok işe yarıyor. Apartmanda komşumuz rahatsızlanmıştı ilk defa orada görmüştüm. Kendisi zaten akciğer kanseriydi.

 2. İrfan dedi ki:

  7 gün 24 saat çalışarak işinizi ne kadar çok sevdiğinizi kanıtlamış oldunuz. Verdiğiniz hizmetler için teşekkür ederim konsatratör ile hayatımız daha çok normale döndü

 3. perihan dedi ki:

  Firmanızın etiketlerini tüplerin üstünde daha önce görmüştüm. Kurumsal bir firma olduğunuz belli. Yarın kısmet olursa Üsküdar şubenizi ziyaret edeceğim. Bilgi almak için…

  1. admin dedi ki:

   Merhabalar Perihan hanım.

   Üsküdar da yerimiz bulunmuyor, Üsküdar geneline servisimiz var ve 7/24 olarak hizmet vermekteyiz. İyi günler.

 4. Aydın dedi ki:

  Eve mahkum olmak istemiyorsanız kesinlikle taşınabilir konsantratörü tavsiye ederim. Dayım kullanıyor ve dışarı çıktığı zaman bavul gibi yanında taşıyor

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

WhatsApp Destek Hattı
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.