Oksijen Tüpü Arabası

 

Oksijen Tüpü Arabası; On litre oksijen tüpleri için üretilmiş olan oksijen tüpü aracımız, oksijen tüplerinin evde veya iş yerlerinizde kullanırken düşmemesi, sağa sola zarar vermemesi için yapılmış medikal üründür. Oksijen tüpü arabasını firmamızdan talep edebilirsiniz. Beş litre oksijen tüpleri için oksijen tüpü malesef Türkiye’de üretilmemektedir.

Tüp taşıma arabası fiyatları; Oksijen tüpü taşıma arabasının fiyatlarını öğrenmek için firmamızla iletişime geçiniz, uygun fiyat ve kaliteli ürünler satmaktayız.

 

Tüp taşıma arabası için arayın getirelim.

 

 

 

 

Oksijen Tüpü Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar

Oksijen tüpü, solunum hastalığına sahip kişilerin ekstra oksijen ihtiyacı duyduğu durumlarda kullanılan medikal bir üründür. Medikal olarak, sağlığa uygun şekilde ve farklı kapasitelerde üretilmiştir. 10 litrelik ve 10 litre üzeri kapasiteli oksijen tüpleri bulunmaktadır. 10 litrelik olan oksijen tüpleri, taşınabilir özellikte olduğundan, evlerde, hastanelerde ve acil servislerde kullanılabilecek yapıdadırlar. 10 litre üzeri kapasiteye sahip oksijen tüplerini taşımak zordur.

Oksijen tüpü kullanımı ve oksijen tedavisi hastanelerin acil bölümlerinde en çok ihtiyaç duyulan ve kullanılan medikal bir üründür. İnsanlar, kalp krizi, şok, kalp durması veya akciğer hastalığı gibi hayati tehlikeye sahip durumlarda, ekstra oksijen desteğine ihtiyaç duyarlar. Bu durumda da bilinçli olan kişiler tarafından, oksijen tüpü kullanılır. Oksijen tüpü gaz basınçlı bir ürün olmasından dolayı, hastanın durumuna göre oksijen ayarı dikkatli şekilde yapılmalıdır. Özellikle akciğer hastaları uzun süreli oksijen tedavisine ihtiyaç duyarlar. Bu gibi riskli akciğer hastalıklarında, oksijen tüpünün dikkatli şekilde kullanılması gerekmektedir.

 

KOAH Hastalarında Oksijen Tüpü Kullanımı 

KOAH hastalığı, solunum yetmezliğine neden olan bir akciğer hastalığıdır. Genel olarak sigara kullanımının sonucu ortaya çıkan bir hastalıktır. KOAH hastalığı, akciğer dokularındaki tahribat sonucunda, solunum damarlarının tıkanması sonucunda nefes darlığına yol açmaktadır. Basit bir KOAH solunum testi ile teşhis ve tanı konulabilir. KOAH hastalığı, hafif, orta ve şiddetli KOAH olarak üç evrede incelenir. Eğer KOAH ağır geçiyorsa, sürekli oksijen tüpü kullanımı gerekmektedir. Oksijen tedavisinin amacı, akciğerlerin tıkanması sonucunda, kişinin yeterli oksijeni alamaması ve şiddetli öksürüğe bağlı olarak vücudun oksijensiz kalmasındandır. Yeterli oksijene sahip olmayan kişinin kan basıncı düşer ve kalıcı hasara yol açan sonuçlar ortaya çıkar.

10 Lt. Oksijen Tüpü Arabası

Oksijen tüpü kullanımı özellikle KOAH hastaları için doğru şekilde kullanılmalıdır. Sürekli oksijen desteği ihtiyacından dolayı, basınç seviyesi yavaş ayarlanarak, uzun süreye yayılmalıdır. Basınç şiddeti arttırılırsa, akciğerlerde tahribata neden olacağından, uzman kişiler tarafından kullanılmalıdır. Oksijen tüpü evde kullanılacaksa, taşınabilir ve doldurulabilir şekilde uygun bir yere sabitlenmelidir. Özellikle oksijen tüpü tamamen bitmeden önce doldurulması gerekmektedir. Bu yüzden dikkatli şekilde takip edilmelidir.

29 Ekim 2017
9.961 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM

 1. Faik dedi ki:

  Çok faydalı bir ürün. Özellikle yaşlı insanlar ve ağır taşıyamayan insanlar için. Bu şekilde kolaylıkla taşınır ve tüpün zarar görmesi engellenir. Ben başarılı buldum

 2. Kenan dedi ki:

  Kolay bir şekilde taşıma için harika çözüm. Taşınabilir konsantratörden sonra hayatı kolaylaştıracak ikinci ürün.

  1. admin dedi ki:

   Merhabalar Kenan bey ürünümüzü beğenmeniz ve vaktinizi ayırıp buradan yorum yaptığınız için teşekkürler. İyi günler.

 3. fikret dedi ki:

  Araba şeklinde taşıma işlemi çok işimize yaradı kiraladığımız için çok memnunuz tekrar hizmet alacağız

 4. murat atmaca dedi ki:

  Fiyat bilgisi alabilir miyim? 10lt. oksijen tüpü taşıma arabası için.

  1. admin dedi ki:

   merhabalar fiyatı telefonda veriyoruz iyi günler

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

WhatsApp Destek Hattı
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.