Oksijen Tüpü Çekmeköy

Oksijen Tüpü Çekmeköy

Oksijen Tüpü Çekmeköy; Aynı gün 1-3 içinde oksijen tüpü servisi yapmaktayız, Oksijen tüpü Çekmeköy ilçesine hizmetimiz olup, hızlı ve güvenilir sistemimiz ile hizmet vermekteyiz. Oksijen tüpü satışı yanı sıra aynı zamanda oksijen tüpü dolumu yapmaktayız. Oksijen tüpü ihtiyaçlarınız için lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

Not; Maltepe ilçesine servisimiz kaldırılmıştır.

Akciğer Rahatsızlıklarında Oksijen Tüpünün Önemi

Günümüzde oksijen tüpünün hastalar üzerinde etkisi oldukça fazladır. Oksijen tüpleri günümüzde evlerde de kullanılan medikal cihaz halini almıştır. Acile başvuran ya da getirilen hastaların hayati riski vardır. Vücuttaki oksijeni artırarak çoğu zaman hastanın hayatı kurtulur. Kalbi krizi geçiren veya kalp yetmezliği olan hatta kalbi durmuş bir halde acile getirilen hastalarda bile oksijen tüpü ile yapılan oksijen desteği ile hayata dönmektedirler. Bu nedenle oksijen tüpü hayati önem taşıyan medikal bir üründür.  Akciğer hastalarında, nefes darlığı ve nefes alamama, durumlarında oksijen tüpü sıkça kullanılır. Aşırı duman ya da gazdan zehirlenmiş olanlarda, iç veya dış kanama geçiren kişilerde, kemik kırılması halinde, şok geçiren hastalarda gibi birçok acil durumda ilk müdahale olarak oksijen tüpü takılır. Vücuda verilen oksijen desteği tüm bu durumlarda olumlu sonuçlar vermektedir.

 

Oksijen Tüpü Hayati Önem Taşır

Akciğerler göğüs boşluğumuzun sağında ve solunda yer alan, süngerimsi hava kesecikleridir. Akciğerler nefes almayı sağlayan organlar olarak insanların yaşamsal organlarından biridir. Akciğerlerde meydana gelen rahatsızlıklarda vücuda yeterli oksijeni sağlayamamaktadır. Akciğerde iltihaplanma, su toplanması, nodül, kist, koah, kanser gibi hastalıklarda  akciğerler dokulara ve kana ulaştırdıkları oksijeni yeterince veremezler. Bu durumda vücutta meydana gelen oksijen eksikliği diğer organlarda da hasara yol açar. Bu sebeple akciğer rahatsızlıklarında oksijen tüpü ile dışarıdan oksijen desteği sağlanır. Oksijen tüpü ile verilen oksijen ile hem akciğerlerin hem de diğer organların yeterli oksijeni alabilmeleri sağlanır.

Akciğer Hastalarındaoksijen Takviyesi

Akciğer hastalıklarında hasta nefes tıkanıklığı ve solunum güçlüğü yaşayacaktır. Oksijen tüpü takılarak hastanın daha rahat nefes alması ve rahatlaması sağlanır. Akciğerde meydana gelen hastalığın tedavisi yapılırken hastanın bu süreci rahat geçirebilmesi için oksijen desteği gerekli olacaktır. Bazı akciğer rahatsızlıklarında hastalık ileri evrelere ulaşmış ise hastanın günün büyük bir bölümünü oksijen tüpüne bağlı olarak yaşamaları gerekmektedir. Oksijen tüpü ile verilen oksijen takviyesi sayesinde hem yaşam standartları artarken hem de yaşam süreleri uzamaktadır. Oksijen tüpünün kullanımı kolay ve rahattır.

 

15 Aralık 2017
2.963 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

WhatsApp Destek Hattı
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.