Oksijen Tüpü Fiyat

Oksijen Tüpü Fiyat

Oksijen Tüpü Fiyat; Oksijen tüpü almadan önce araştırmanız gereken fiyat konusu için sizlere yardımcı olalım. Oksijen tüpü fiyat bir kaç nedenden dolayı farklılık göstermektedir. Bulunduğunuz şehrin oksijen tüpü dağımı, ne kadar çok firma var ise o kadar fiyat ekonomik olmaktadır. Bulunduğunuz il ve ilçede eğer bir kaç oksijen tüpü dağıtıcı var ise bunları araştırabilirsiniz ve size uygun gelen oksijen tüpü fiyat olarak alabilirsiniz. Oksijen tüp fiyat aralıklarını internet üzerinden araştırıp öğrenebilirsiniz. En iyi ve en kaliteli oksijen tüpü fiyat alabileceğiniz sitedir.

Oksijen tüp fiyat; Oksijen tüpü satışı ve kiralaması yapan firmamız uygun oksijen tüp fiyat vermektedir. En iyi fiyat ve en kaliteli tüpleri sizlere sunmaktayız.

 

Oksijen Tüp Türleri Ve Oksijen Tüp Boyutları

Oksijen terapisi, nefes alabilmeniz için oksijen gazı sağlayan bir tedavi yöntemidir. Burnunuzda dinlenen tüplerden, yüz maskesinden veya trakeanıza yerleştirilen bir tüp veya nefes borusu ile oksijen tedavisi alabilirsiniz. Bu tedavi akciğerlerinizin aldığı oksijen miktarını arttırır ve kana verir. Oksijen tedavisi, kan oksijen seviyelerinin çok düşük olmasına neden olan bir durumunuz olduğunda sizin için reçete edilebilir. Düşük kan oksijen, nefes darlığı, yorgun veya şaşkın hissetmenize neden olabilir ve vücudunuza zarar verebilir.

Oksijen tedavisi hastanede, başka bir tıbbi ortamda veya evde kısa veya uzun süre verilebilir. Oksijen, özel tanklarda gaz veya sıvı olarak saklanır. Bu tanklar evinize teslim edilebilir ve belirli miktarda oksijen bulundurarak doldurulması gerekecektir. Evde kullanılmak için bir başka cihaz, hemen kullanım için oksijeni havadan çeken bir oksijen konsantratörüdür. Oksijen yoğunlaştırıcılar yeniden doldurma gerektirmediğinden oksijen tükenmezler. Taşınabilir tanklar ve oksijen konsantratörleri terapinizi kullanırken hareket etmenizi kolaylaştırabilir. Oksijen bir yangın riski taşır, bu nedenle oksijen kullanırken hiçbir zaman sigara içmeyin veya yanıcı malzemeler kullanmamalısınız. Bu tedaviden kuru veya kanlı burun, yorgunluk ve sabah baş ağrısı gibi yan etkiler yaşayabilirsiniz. Oksijen tedavisi genellikle güvenlidir

Bir oksijen deposu türü etkin görünse de, piyasada birçok farklı seçenek vardır. Bu, insanlara ihtiyaçlarına göre doğru oksijen vermeyi sağlamak için tasarlanmıştır.

 

Oksijen Tüpü Fiyat

Sıkıştırılmış Oksijen

Bu tanklar insanların oksijenle genellikle düşündüğü şeylerdir. Bu tanklar ucuzdur ve genellikle sigorta kapsamındadır. Ağır olmasına rağmen onlardan küçük bir portatif tankı doldurabilirsiniz. Küçük üniteler bile ağır olabilir ve tankla ilgili sorunları önlemek için dik tutmaya özen göstermelisiniz.

 

Sıvı Oksijen

Oksijen soğuk bir durumda olduğunda sıvıya dönüşür. Bu sıvı, bir tanka daha fazla miktarda oksijen konulmasına ve sıkıştırılmış bir oksijen tankından daha az ağırlığa sahip olmasına izin verir. Sıkıştırılmış oksijen gibi taşınabilirlik için daha küçük ünitelere doldurulabilir. Bu birimlerin farkında olmalarının bazı dezavantajları vardır. Birincisi, sıkıştırılmış oksijenden daha pahalıdır ve buharlaşacağı için raf ömrü uzun değildir. Ayrıca, uçakta sıvı oksijen tankları alamazsınız.

 

Oksijen Tüpü Boyutları

Akılda tutulması gereken bir diğer husus da ünitenin büyüklüğüdür. Bunun ölçülmesinin iki farklı yolu vardır. Eski yol onlara A’dan E’ye kadar olan harfleri vermekti, burada A en küçük birim, en büyük E harfiydi. Yeni yöntem, bunları bir numara ile M (tıbbi amaçlı) olarak etiketlemektir. Numara, birimin tutacağı oksijenin kübik feetini ifade eder. Çoğu tedarikçi, size uygun size uygun bir ölçü elde etmenizi sağlamak için eski tekniğin yeni haline dönüştürülmesini gösterecektir.

16 Kasım 2017
4.519 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. hasan ali dedi ki:

    Büyükbabamın rahatsızlığı nedeniyle oksijen cihazı için sık sık oksijen tüpü doldurumu yapıyoruz. Allah’tan fiyatları o kadar pahalı değil.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

WhatsApp Destek Hattı
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.