Oksijen Tüpü Kiralama

 

Oksijen tüpü kiralama; Nefes darlığı veya solunum yetmezliği çeken hastaların ( Doktor tavsiyesi önemli ) oksijen tüpü kullanması gerektiğinde eğer kısa vadeli kullanım ise oksijen tüpü satın almak yerine oksijen tüpü kiralama hizmetinden yararlanabilirler. Firmamız oksijen tüpü kiralama hizmeti vermekte olup bu hizmeti İstanbul Anadolu yakasında sadece 4 ilçede vermektedir. Bu ilçeler; Kadıköy, Ataşehir, Ümraniye, Üsküdar, ilçeleri olup diğer ilçelere malesef hizmet vermemektedir.

 

Kiralık Oksijen Tüpü; Dilediğiniz takdirde kiralık oksijen tüpü hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Aynı gün 2 veya 3 saat içinde teslimat gerçekleştirmekteyiz. 7/24 saat kesintisiz kiralık oksijen tüpü hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

Oksijen Tüpü En Çok İhtiyaç Duyulan Medikal Bir Üründür

Oksijen tüpü, vücudun ekstra oksijen ihtiyacı duyduğu durumlarda kullanılan medikal bir üründür. Oksijen tüpleri üretilirken, yüksek basınca dayanıklı şekilde üretilmişlerdir. Yangın gibi büyük ve tehlikeli olaylarda patlama riski bulunmaktadır. Sağlığa uygun şekilde, insanların ekstra oksijen ihtiyacını desteklemek amacıyla üretilmiştir. Farklı ebat ve kapasitelerde üretimi mevcuttur. Taşınabilir ve taşınamaz şekilde oksijen kapasitesi ile her ihtiyaca uygun şekilde üretilmiştir. Oksijen tüpü kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır.

Oksijen tüpü hastalığın veya oksijen ihtiyacı duyulan kişinin durumuna göre değişiklik göstermektedir. Akciğer hastalığına bağlı kişilerde basınç ayarı doğru şekilde yapılmalıdır. Genellikle acil müdahale gerektiren durumlarda, oksijen yetersizliği olduğunda, acil ekiplerin kontrolünde belli aralıklarla oksijen verilerek, kan basıncının dengede durması sağlanır. Oksijen tüpü herkesin kullanabileceği bir medikal ürün değildir. Genellikle uzun süreli evde oksijen ihtiyacı duyan kişilere, uzman ekip tarafından kontrollü bir şekilde oksijen desteği verilir.

 

Karbon Monoksit Zehirlenmesinde Oksijen Tüpünün Hayati Önemi

Karbon monoksit zehirlenmeleri genellikle; yangın, maden ocakları, egzoz dumanının yoğun olduğu yerlerde veya kömür sobası gibi ısıtıcıların ortaya çıkardığı gazlar sonucunda ortaya çıkmaktadır. Özellikle boya sanayinde uzun süre ortaya çıkan gazların solunması zehirlenmelere yol açabilir. Karbon monoksit gazı solunduktan kısa bir süre sonra, kana karışarak, kandaki oksijeni azaltır. Oksijen taşınamadığı takdirde ölümle sonuçlanabilir. Böyle tehlikeli durumlarda oksijen tüpü, ekstra oksijen desteği vererek, hayati tehlikenin önüne geçmektedir.

Özellikle yaygın olarak her bölgede bulunması gereken ürünlerden biri de oksijen tedavisi odalarıdır. Karbon monoksit zehirlenmesinden etkilenen kişiler, bu oksijen tedavisi odalarına girerek, acil tedavi olabilmektedirler. Türkiye şartlarında soba zehirlenmeleri veya şofben zehirlenmeleri sıklıkla karşılaşılan bir olaydır. Bu kötü olaylar sonucunda insanlar yeterli oksijen alamadıkları takdirde sakatlanmayla veya ölümle sonuçlanabilmektedir. Bu yüzden oksijen odaları ve oksijen tüpü zehirlenme gibi durumlarda hayat kurtarmaktadır. Özellikle kış ve lodos aylarında sıklıkla karbon monoksit zehirlenmesi ile karşılaşmaktayız. Türkiye’nin bazı bölgelerinde yoğunlukla yaşanan bu zehirlenmelerin önüne geçilebilmesi için, oksijen tedavisi odaları yaygınlaştırılarak, tehlikenin önüne geçilebilmektedir.

 

Oksijen tüpleri satış ve dolum yapmaktayız

Oksijen Tüpü Kiralama Yaptığımız İlçeler;

 • Oksijen Tüpü Kiralama Kadıköy
 • Oksijen Tüpü Kiralama Ataşehir
 • Oksijen Tüpü Kiralama Ümraniye
 • Oksijen Tüpü Kiralama Üsküdar
30 Ekim 2017
7.016 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

 1. Faysal dedi ki:

  Kısa süreli kullanım için kiralama en mantıklısı. Şahsen bizim 4 aylık bir kullanımımız gerekti ve sağolsun My Ticaret’in kiraladığını öğrendik ve tedarik ettik.

 2. Remzi dedi ki:

  Kiralama en fazla kaç ay oluyor? 5 aylik bir kullanım için satın almak mı daha mantıklı olur yoksa kiralamak mı?

  1. admin dedi ki:

   Remzi bey merhabalar, kiralamalar alıklık olarak yapılmaktadır, her hangi bir kısıtlama yapmıyoruz, istediğiniz kadar kiralama yapabilirsiniz, eğer 3 ay geçecek ise kullanım süresi satın almak daha mantıklıdır. Tabi bu kişiye göre değişmektedir. İyi günler.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

WhatsApp Destek Hattı
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.