Sanayi Tipi Oksijen Tüpü Fiyatları

Sanayi Tipi Oksijen Tüpü Fiyatları

Sanayi Tipi Oksijen Tüpü Fiyatları; Oksijen tüpü sınai gazlarını firmamız satış veya kiralamasını yapmamaktadır. Eğer sınai tipi oksijen tüpü ihtiyacınız var ise lütfen sınai gazı satan firmalara bakınız. Bir çok insan günde 8-10 bizleri arayıp sınai tüpü olduğunu ve sanayi tipi oksijen tüpü fiyatları sormakta, My ticaret sınai tüpü satışı yada sınai tüpü ile bir işlem yapmamaktadır. Sınai tüpleri 5 lt. 10 lt. 20 lt. 40 lt ve 50 litredir. Sınai gazları aynı zaman palet ile yani grup olarakda verilmektedir. 12 adet 50 litre tüpün bir palet üzerinde birleştirilmesine grup denmektedir.

 

Astım Hastalıklarında Oksijen Tüpü Kullanımı Nedir?

Daha çok genç yaşlarda ve yaşlılık döneminde görülmekte olan astım ve bronşit tarzı hastalıklar ne yazık ki küçük yaş gruplarında da doğuştan ya da sonradan kazanılan bir davranıştan ötürü meydana gelebilir. Oldukça zor nefes aldıran ve her zaman oksijen tüpüne ihtiyaç duyulan bu hastalıkların tedavisi elbette mümkündür. Ancak tedavisi mümkün olmayan ya da aşırı derece ileri seviyeye geçmiş olan hastalıklar için oksijen tüpü kullanımı son çare olarak görülür ve kullanımına başlanır. Oksijen tüpü hastanelerde çoğunlukla müşahede ve acil odalarında karşınıza çıkar. Ancak durum ciddi bir hâl aldığında evlere de temin edilen oksijen tüpü, rahat nefes almayı ve solunum yollarını açmayı sağlayan bir cihazdır.

 

Astım Hastaları Oksijen Tüpünü Nasıl Kullanırlar?

Astım hastalığı her yaş grubunda görülebileceği için doktorlar oksijen tüplerinin boyuna göre verebilirler. Doktor tavsiyesi ve reçetesi ile verilmekte olan oksijen tüplerinin kullanımı oldukça zahmetsizdir. Hastalıktan ötürü şikâyetçi olan kişilerin yataklarının başucuna yerleştirilir. İhtiyaç duyulduğu her an oksijen tüpü kullanım için açılır ve hastalar da bundan faydalanırlar. Soğuk ve nefes açıcı bir hava üflemekte olan oksijen tüpü hastaların tamamen rahat nefes alması ve tıkanmaması için tercih ediliyor. İlaçların ve küçük tüplerin, küçük nefes açıcıların ve cep boylu açıcıların yanı sıra oksijen tüpü kullanımı her zaman daha etkili ve daha faydalıdır. Üstelik sterilize edildiğinden dolayı mikrop kapma olasılığı da oldukça düşüktür.

 

Astım Hastaları Oksijen Tüpü Kullanarak Rahatlarlar Mı?

Eğer astım hastalığı taşıyan bir bireyin durumu çok ileri seviyede değilse, oksijen tüpü kullanımına gerek kalmayabilir. Verilen ilaçlar ve fıs fıs olarak bilinen açıcılar da yeterli olmaktadır. Bu gibi küçük ilaç türleri her an yanınızda taşındığı için kullanımı elbette daha rahat ve kolaydır. Üstelik acil durumlarda da derhal imdadınıza koşarlar. Ancak oksijen tüpleri daha çok gece uyku durumunda gelen tıkanıklıklar için, gündüz dinlenme vakitlerinde gelen tıkanıklıklar için ve özellikle de ev ortamında elen acil durumlar için son derece kullanışlıdır.

23 Kasım 2017
15.067 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM

 1. Süleyman dedi ki:

  Sanayi tipi oksijen ile sağlıkta kullanılan tüp farklı mı farkı nedir

  1. admin dedi ki:

   Merhabalar, Sınai tipi gazların dolum ve denetimini sağlık bakanlığı yapmamakta. Medikal gazların denetimini ise sağlık bakanlığı yapmaktadır. Saflık derecesi aynı aynı olmakla birlikte, ayrı tank ve ayrı rampalarda dolum yapılmaktadır. Tabi denetime tabi tutulan yerlerde bu şekildedir. Sınai tüplerin iç kısımları iyi denetim olmadığından baslı yada benzeri oluşumlar meydana gelebilmektedir. Testler düzenli yapılması gerekir. Umarım yardımcı olabilmişizdir. İyi günler dileriz.

 2. Atalay dedi ki:

  50 lt oksijen şalama kesici tüpü fiyatı

  1. admin dedi ki:

   merhabalar sadece medikal tüpler var bizde iyi günler

 3. Hüseyin dedi ki:

  Sanayi tüpü lazımdı nerden temin edebilirim

  1. admin dedi ki:

   merhabalar bizde maalesef sınai tüpleri bulunmuyor, iyi günler

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

WhatsApp Destek Hattı
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.