Ümraniye Oksijen Tüpü

Ümraniye Oksijen Tüpü

Ümraniye Oksijen Tüpü; Her an arayabileceğiniz telefonlarımız ve whatsapp iletişimiz ile 7/24 sizlere oksijen tüpü hizmeti vermekteyiz. Ümraniye oksijen tüpü ihtiyacınız için hemen arayın hemen gelelim. Oksijen tüpü kullanımına ihtiyacı olan solunum yetmezliği çekenlerin firmamızdan her daim oksijen tüpü ihtiyacını karşılayabileceği gibi, oksijen tüpü dolumu hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

 

Taşınabilir Oksijen Yoğunlaştırıcılarının Güvenliği

Ne zaman nefes alırsak, oksijen solunum sistemimize girer ve akciğerlerimiz ve dolaşım sistemimiz aracılığıyla kan dolaşımımıza boşaltılır. Oksijen, dünyanın atmosferinde (hava) ikinci en bol elementtir ve insan ve hayvan hayatını kolaylaştırır. Oksijen de yanmayı kolaylaştırır, ancak oksijenin kendisi güvenli bir gaz ve yanıcı değildir. Bununla birlikte, oksijen açısından zengin bir ortamda, yanıcı maddeler daha kolay yanar. Taşınabilir Oksijen Yoğunlaştırıcılar, kullanıcıya, aksi takdirde mümkün olmayabilecek hareket özgürlüğü seviyesini sağlarlar ve oksijen açısından zenginleştirilmiş hava doğrudan solunum sistemine tedarik ederler. Taşınabilir Oksijen Yoğunlaştırıcılar (POC) güvenlidir. Bununla birlikte, güvenliği sağlamak için bazı önlemler alınmalı ve bu önlemlere uyulursa, bir Taşınabilir Oksijen Yoğunlaştırıcı kullanımı otomobil veya uçakla seyahat ederken bile güvenlidir.

 

Taşınabilir Oksijen Tüpü Güvenlidir

Oksijen kullanımında açık alevlerden kaçının. Buna kibritler, çakmaklar, mumlar veya herhangi bir biçimde sigara içmek de dahildir. Taşınabilir Oksijen Yoğunlaştırıcı kullanırken herhangi biri sigara içmek isterse, lütfen sizden ve üniteden dışına veya dışına çıkmaları konusunda ısrar ediniz. Taşınabilir elektrikli veya gazlı ısıtıcıların yanı sıra fırınlar ve fırınlar gibi diğer ısı kaynakları etrafında da dikkatli olun. Bu gibi ısı kaynakları ile POC oksijen kaynakları arasında en az beş metre tutun. Petrol bazlı losyonları veya kremleri kullanmaktan kaçının, En tanınmış olan petrol bazlı losyon vazelindir, uzak durun. Onların yerine su bazlı ürünler kullanın. Oksijen tedarik şirketi ve imalatçı tarafından verilen emniyet talimatlarını kesinlikle uygulayın.

 

Göz Önüne Alınması Gereken Diğer Güvenlik No

 

ktaları

  • Aygıtın kendisi otomobilinizin bagajında ​​olduğu zaman asla Taşınabilir Oksijen Yoğunlaştırıcı kullanmayın.
  • Birimi açmadan veya şarj etmeden önce aracı çalıştırın.
  • Cihazı otomobil içerisine bırakmayın, ancak üniteyi her zaman yanınıza alın.
  • Ünite soğuk bir ortamdaysa, kullanmadan önce ısınmasına izin verin.
  • Ünitenin giriş veya çıkışlarının herhangi bir zamanda tıkanmasına izin vermeyin. Taşınabilir ünite ile ev dışında seyahat ederken yalnızca üreticinin verdiği veya üreticinin onayladığı taşıma çantasını kullanın.

Taşınabilir oksijen yoğunlaştırıcının faydalarından yararlananlar için, elde edilecek önemli hareket özgürlüğü vardır ve basit güvenlik kurallarına uymakla POC kullanımı güvenli ve güvenlidir.

12 Aralık 2017
2.967 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

WhatsApp Destek Hattı
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.